• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Gösterim Stili

Büyükçekmece Dişçi

osman75
Popülerlik %5
**

Üye

avatar
Bilgiler
Rütbe: Üye
Durum: Offline
Konuları: 68
Yorumları: 68
Rep Puanı: 0
Büyükçekmece Diş HekimiBüyükçekmece Diş Hekimi uygun fiyat seçenekleri ve kaliteli diş tedavisi hizmeti ile, uzun yıllardır hastalarına hizmet veriyor. Avrupa yakasının en prestijli ve kaliteli hizmet veren firması, kurumsal bir özel diş kliniğidir. Bünyesinde bulunan diş hekimleri ise, işlerinde tecrübeli ve kalifiye olan doktorlardır. Kullanmış oldukları son teknoloji ekipmanlar ile hastalarına, en iyi tedaviyi uygulamaktadırlar. Firmanın çok sayıda siyasi ve futbolcu hastaları bulunuyor. Referans olarak oldukça elit bir kesime hitap eden firma, diş alanında oldukça uzmanlaşmış hizmetleri veriyor. Konum olarak ise, Avrupa yakasının Büyükçekmece ilçesinde yer alıyor. Avrupa yakasından ve Anadolu yakasından çok sayıda hastası kliniği ziyaret ederek, tedavi oluyorlar.

Siz de hem kaliteli hem de ekonomik fiyatlarla diş tedavisi olmak isterseniz firmaya online veya telefon ile ulaşabilirsiniz.

Büyükçekmece Dişçi Hangi Hizmetleri Veriyor?

Büyükçekmece Diş Hekimi özel diş hastanesi, hizmette sınır tanımayan ve oldukça kaliteli hizmet veren, diş kliniğidir.
Firmanın vermiş olduğu hizmetler ise şunlardır.

Normal diş dolgusu
Kanal tedavisi
Tel takımı
Ortodonti tedavi
Porselen diş yapımı
İmplant tedavisi
Estetik diş tedavisi
Gömülü diş çekimi
Normal diş çekimi
Diş eti ve hastalıkları
Çene cerrahisi

hizmetlerinin yanısıra; zirkonyum, periyodik diş bakımı, diş beyazlatması, tartar temizliği, diş eti tedavisini özel diş kliniğinden alabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine son derece önem veren ve kaliteyi kendisine misyon edinen firma, her kesimden hastaların diş tedavisi ile hizmetlerine devam ediyor.

Büyükçekmece Diş Hekimi Hizmetlerinin Fiyatları Nasıldır?

Büyükçekmece Diş Hekimi özel diş kliniği, hem kaliteli hem de ekonomik fiyat politikası uygulayarak, hastalarına hizmet veriyor. Firmanın implant tedavisi ve kanal tedavisini belli günlerde yaptırdığınız takdirde, indirimlerden yararlanabiliyorsunuz. Normal dolgu ve diş çekimi hizmetinin ödemesini peşin yaptığınız takdirde ise, firma hastalarına indirimler uyguluyor. Diş teli takımı oldukça uygun fiyatlarla yapıldığı gibi, diş beyazlatma ve temizle hizmeti ise, cazip fiyatlar sunularak hastalarının hizmetine sunuluyor. Ödemelerinizi kredi kartı gibi seçenekler ile yaptığınız takdirde ise firma sizlere, uzun vadeli ödeme seçenekleri sunuyor. Bu sayede keselerinizin sarsılmaması sağlanmış oluyor.
Büyükçekmece Diş Hekimi İrtibat Adresleri

Büyükçekmece Diş Hekimi özel diş hastanesi, kurumsal bir şirkettir ve sabit telefonlar üzerinden firmaya rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz. Müşteri temsilcisinin whatsapp numarasından firma yetkilileri ile iletişim sağlayarak, gelmek istediğiniz gün ve saat için randevu oluşturabiliyorsunuz. İnternet üzerinden sayfası bulunan firmanın sitesine online olarak giriş yaparak, tüm hizmetler ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Büyükçekmece ilçesinin yakın konumunda oturan kişiler ise, özel diş kliniğine bizzat gelerek tüm hizmet detaylarını öğrenebilirler.


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular / Yazar Yorumlar / Okunma Son Yorum
0 Replies 9 Views
Son Yorum by osman75
13-09-2020, Saat: 02:23
0 Replies 16 Views
Son Yorum by osman75
12-09-2020, Saat: 04:41
0 Replies 11 Views
Son Yorum by osman75
12-09-2020, Saat: 04:37
0 Replies 12 Views
Son Yorum by osman75
12-09-2020, Saat: 04:23
0 Replies 12 Views
Son Yorum by osman75
12-09-2020, Saat: 02:31
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Tema

Renk Reç:

Arkaplan Rengi:

Arkaplan Rengi:

Başlık Tasarımı:

Panel Ayarları

Ana Seçenekler: