• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Gösterim Stili

Engelli asansörü

xenops
Popülerlik %15
****

Üye

avatar
Bilgiler
Rütbe: Üye
Durum: Offline
Konuları: 192
Yorumları: 192
Rep Puanı: 0
Site adresi: Guven-asansor.com
Site konusu: Engelli asansörleri - Merdiven asansörü

Merdiven asansörleri, engelli bireylerin hayatını kolaylaştıran teknolojik ürünler arasında yer alıyor. Bu ürünler vasıtasıyla engelli bireyler, alt kattan üst kata veya üst kattan alt kata kolay bir şekilde ulaşabiliyor. Guven-asansor.com aracılığıyla temin edilebilen bu asansörler ayrıca koltuklu olarak da üretilmiştir. Yani kişi merdiven asansörünün koltuğu aracılığıyla alt kattan üst kata veya üst kattan alt kata pratik bir şekilde ulaşım sağlayabilmektedir. 

logo.png

Koltuklu Merdiven Asansörleri

Koltuklu merdiven asansörleri düz ve döner merdivenler için geliştirilmiştir. Farklı merdiven tiplerine uyum sağlayan bu ürünler son derece fonksiyoneldir. Engelli bireylerin ihtiyaçları düşünelerek tasarlanan merdiven asansörü, 120-130kg civarında taşıma kapasitesine sahiptir. Ayrıca merdiven asansörünün modeline bağlı olarak kablosuz kumanda ile kontrol, emniyet kemeri, güvenlik sensörleri özellikleri bulunmaktadır. 

Koltuklu Merdiven Asansörü Modelleri

Koltuklu özelliğe sahip merdiven asansörleri, farklı markalarda satışa sunulmuştur. Bu markalar, bireylerin ihtiyaçlarına yönelik çözüm üretebilmek adına çeşitli arge çalışmaları ile ciddi yatırım yapmış olan firmalardır. ThyssenKrupp Flow, Handicare Freelift, Alpha ürün çeşitlerinden bazılarıdır. Örneğin Alpha modelinde 6 renkte koltuk kaplaması, koltuk üzerinde kumanda, emniyet kemeri ve güvenlik sensörü gibi özellikler bulunmaktadır.

Merdiven asansörleri ile ilgili ayrıca önemli bir bilgi bulunmaktadır. Bu bilgi de şudur. Düz merdivenlerde çalışan sistemler, döner merdivenlerde çalışan sistemlere oranla daha ekonomik olmaktadır. Dubleks evlerde, hastane, otel, sosyal tesis gibi yerlerde merdiven asansörü sistemleri kullanılabilir. Konu ile ilgili daha kapsamlı bilgi alabilmek adına güven-asansor.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Kendileri fiyat konusunda dasizlere yardımcı olacaklardır.


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Tema

Renk Reç:

Arkaplan Rengi:

Arkaplan Rengi:

Başlık Tasarımı:

Panel Ayarları

Ana Seçenekler: