• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Gösterim Stili

Mobile Legends Hakkında Bilgi

Çağrı YAYA
Yönetim Kurulu Başkanı
*******

Admin

avatar
Bilgiler
Rütbe: Admin
Durum: Çevrimiçi
Konuları: 673
Yorumları: 765
Rep Puanı: 4
Merhaba

Mobile Legends adı üzerinde mobil platformlarda oynanabilen 5v5 çok oyunculu telefonlarımızda oynayabileceğim devasa bir oyundur. Tutarlı kontrolleri sayesinde mobil platform olmasına rağmen çok rahat bir şekilde oynanış kolaylığı sağlamaktadır.

Oyunun ana mantığı örnek vermek gerekirse LoL ve Dota 2 ile aynıdır. Oyunda Nişancı, Tank, Savaşçı , Suikastçı gibi karaterler mevcuttur ve fazla karater olması nedeni ile kesinlikle oynayıcısını sıkmamaktadır. Oyun içerisinde farm slotları , skiller ve item (Eşya) alabileceğimiz Npc vardır.


B6j6WZ.jpg

5'li takım halinde güzel bir kordine oluşturabilirseniz karşınızda kimse duramayacaktır. Unutmayın ki bu tarz oyunlarda en önemli şey takım işidir, bir kişi dahi takımın düzenini bozacak olursa sadece tek bir kişi bir maçı kaybetmenize kesinlikle sebebiyet verecektir bu sebepten dolayı genelde ekibiniz ile oynamanızı tercih edin.

Mobil platforma göre 5v5 oyunlar arasında gerek oynanabilirlik gerekse arayüz açışından kesinlikle fazlasıyla başarılı olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Özel ayar menüsünden kendinize uygun ayarlar yapabilir. Cihazınızın performansına göre Grafik kalitesi 60 fps ve 30 Fps ayarı yapabilirsiniz. Saydıklarım dışında o kadar çok detay ve seçenek var ki saymakla bitmeyeceği için lafı çok uzatmak istemedim. Kesinlikle tavsiye edebileceğim oyunlardan bir tanesidir. 
panel-440139121-image-390ccc46-e030-41cd...45860533bd


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular / Yazar Yorumlar / Okunma Son Yorum
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Tema

Renk Reç:

Arkaplan Rengi:

Arkaplan Rengi:

Başlık Tasarımı:

Panel Ayarları

Ana Seçenekler: